Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mkravch/public_html/sape/sape.php:2171) in /home/mkravch/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 121

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mkravch/public_html/sape/sape.php:2171) in /home/mkravch/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 122
Магазини - Імперія меблів

Імперія меблів


« Тритон-Сервіс   |   Суспільство з обмеженою відповідальністю LITPOL - це один з лідерів ср »

Магазини - Імперія меблів “Імперія Меблів″ - це перший в Україні Спеціалізований Меблевий Торговий центр. Загальна площа ТЦ близько 13 тис. кв.м. Розробник і інвестор будівництва торгового центру - компанія “Ліга-нова”.
У торговому центрі представлено близько 60 самих кращих і популярніших марок меблів і предметів інтер’єру, серед яких компанії “Меркс”, “Енран”, “Ліга-нова”, Россатті, Лівс, Домовик, “Екмі”, “Светомаркет” (ТМ “Ландора”), “Marten Group”, (лідер естонського меблевого ринку), і ін. “Імперія меблів″ - це сучасний, високотехнологічний, стильний і функціональний архітектурний шедевр.
“Імперія Меблів″ - це імперія найсильніших, найвідоміших, найпопулярніших меблевих брендів. У ТЦ “Імперія Меблів″ представлений щонайширший асортимент меблів від провідних виробників Італії, Чехії, Франції, Росії, Іспанії, Польщі, України, Австрії, Малайзії, Китаю і інших країн.
На першому рівні (цокольний поверх) розташовані закрита парковка і відкрита стоянка, на яких можуть розміститися 120 автомобілів. Тут же знаходяться складські приміщення і навантажувально-розвантажувальні термінали.
На першому поверсі торгового центру розмістилися салони, що пропонують меблі для будинку класу De Luxe, магазини подарунків, декору, предметів інтер’єру, посуду, сантехніки і меблів для ванних кімнат. Тут же розташовано відділення банку, щоб кожен покупець міг оперативно провести розрахунки або оформити покупку в кредит, обміняти валюту, зняти гроші з кредитної картки і т.п.
На другому поверсі ТЦ “Імперії Меблів″ розташовуються галереї м’яких меблів, меблі для дитячих кімнат, вітальні, спальні, салон постільного приладдя, дизайн-студія штор.
Третій поверх - це мережа магазинів, що пропонують кухні, вбудовану техніку для кухонь, освітлювальні прилади, широкий асортимент офісних меблів (кабінети керівників, офісні крісла, стільці, столи), меблі для кафе, барів, ресторанів.


Tags: , , , , , ,

Магазини


Схожі записи

Posted under Магазини від on Saturday 11 April 2009 at 09:15